RSS

Apmeklētie semināri

Lai padziļinātu savas zināšanas spēka trīscīņā (powerliftingā)  – devos uz Dublinu, uz kuru bija devies arī Amerikā zināma šī sporta veida autoritāte Layne Nortons. Dublinā tika organizēts  Layne Nortona vadīts dienas seminārs, kura laikā tika apgūti 3 galvenie trīscīņas vingrinājumi un uztura plānošanas jaunākās tēzes.

Layne Nortons ir pazīstama bodybuildinga un powerliftinga  autoritāte, kuram ir atbilstošs doktora grāds uzturvērtību jomā. Savu atpazīstamību viņš ir ieguvis kā naturāls (drug-free) sportists, kas sasniedzis ievērojamus rezultātus, piedaloties gan bodybuildinga sacensībās, gan powerliftinga sacensībās. Viņa labākie rezultāti 93 kg kategorijā ir Pietupiens – 289 kg/ Vilkme – 311 kg/ Spiešana guļus – 173 kg. Sīkāk par viņu pašu var iepazīties  – http://www.biolayne.com/about.

Kopā ar Layne Norton

Es izvēlējos Layna vadītos kursus, jo jau labu laiku biju sekojis viņa publikācijām bodybuilding.com. Viņa rezultāti sasniegti dabiskā veidā, nelietojot  hormonālos preparātus, kas vairāk atbilst manis pašreizējai filozofijai. Es uzskatu , ka ir būtiska atšķirība kā ir jāveido savi treniņi naturāliem sportistiem un tiem, kas atjaunošanos procesu paātrina ar hormonālu preparātu palīdzību.

Par kursu esmu sagatavojis 3 video (Squats, Deadlift, Bench) , ko publicēšu , atbilstoši laikam, kad materiāls tiks samontēts.

Pirmais pieejamais video ir par Pietupieniem ar stieni uz muguras (SQUATS). Man daudz bija teikts, ka mans pietupiens ir nepareizs … es ļoti tam nebiju pievērsis uzmanību, jo parasti padoma devējiem bija tievas kājas, bet aizdomāties tas man lika… Kursa laikā pārliecinājos, ka noslīpējot atsevišķas detaļas mans pietupiens ir optimāls manai fiziskai uzbūvei un augumam. Ir fizioloģiska atšķirība, veicot pietupienus ar 1,60 m augumu un 2 m augumu. Pats svarīgākais jeb lieta kam pievērsīšu vairāk uzmanības turpmāk būs elpošana, jo vairākas reizes pārliecinājos, ka pirms vingrinājumam ieelpojot dziļi un aizturot elpu izpildot vingrinājumu – tas nodrošina taisnu muguru. Un tas ir svarīgākais, lai bez traumām tiktu galā ar smagu svaru.

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: